Yhteystiedot

Yhteystiedot

Aurinkorannikon Turistikirkko | Pacosin Majakka
Calle Badajoz 4
29640 Fuengirola, ESPANJA

turistikirkko.majakka@gmail.com

Skandinaavinen Turistikirkko 

Sunnuntain jumalanpalvelukset rannan Skandinaavisella Turistikirkolla
Osoite:
Paseo Maritimo 77
29640 Fuengirola, ESPANJA

Pankkitili Espanja – Cajamar:
Iglesia Evangelica Finlandesa Asambleas
ES46 3058 0860 7027 2041 3153

Vanhimmisto | Hallitus

Lasse Suhonen

puheenjohtaja

puh. +358 400 440 535
lasse.suhonen@gmail.com

Juha Saari

Turistikirkon pastori
hallituksen jäsen

puh. +358 44 089 3417
himanetti@gmail.com

Rauno Rantala

varapuheenjohtaja

puh. +358 400 842 711
raurant@gmail.com

Pertti Salmen

hallituksen jäsen

puh. +358 45 6733 067
pertti.salmen@gmail.com

Jouko Ketola

hallituksen jäsen
sihteeri

+358 400 262 222
jaketola@gmail.com

Reettaleena Paljakka

rahastonhoitaja

puh. +358 40 763 6922
leenanateljee@gmail.com

Leena Salmen

seurakuntasisar

puh. +358 40 575 7068
leena.salmen@gmail.com

Tuula Ketola

seurakuntasisar
radiotyö
naistentyö

puh. +358 50 522 5724
tuula.ketola@gmail.com

Helena Rantala

seurakuntasisar

puh. +358 40 845 0168

Erja Saari

seurakuntasisar

puh. +358 44 0893415
mama.saari@gmail.com

Kati Lillbacka

lapset ja nuoret

puh. +358 50 351 2172
kati.lillbacka@gmail.com